ISLANDIA – PRZEWODNIK DLA FOTOGRAFÓW I TURYSTÓW

__________________________________

OPIS I DOKŁADNA LOKALIZACJA 250 ATRAKCJI

Ebook – cyfrowa książka w formacie PDF553 strony

To nie jest album do ozdoby na półce, ale w pełni praktyczna pozycja do zaplanowania własnych podróży fotograficznych po Islandii.

__________________________________

Przewodnik Islandia dla fotografów i turystów zawiera opisy i dokładną lokalizację aż 250 miejsc na wyspie, które są atrakcyjne fotograficznie i turystycznie. Znajdziecie tutaj zarówno najbardziej popularne atrakcje, jak i miejsca zupełnie mało znane i często pomijane. Każde a nich zostało opisane pod kątem atrakcyjności fotograficznej, a jego dokładną lokalizację zdradzają koordynaty GPS (!). Znajdują się tutaj również informacje praktyczne, które bardzo ułatwią podróż po Islandii – dla każdego z miejsc podane zostały wskazówki dojazdu, info o parkowaniu, ewentualne opłaty oraz czas potrzebny na jego zobaczenie. Jeżeli atrakcja wymaga dojścia zostało ono opisane, wraz z czasem przejścia i informacją czy jest to szlak spacerowy czy górski. Każde opisywane miejsce jest zilustrowane zdjęciami pokazującymi nie tylko jego urok, ale również możliwości fotograficzne.

Przewodnik został podzielony na 8 rozdziałów, a każdy z nich omawia interesujące miejsca innej części wyspy. Są to przede wszystkim atrakcje przyrodnicze, ale zdarzają się również opisy ciekawych obiektów wzniesionych ręką ludzką, ładnie położonych kościołów, a nawet kilku gorących źródeł, w których można się wykąpać. Na początku każdego rozdziału i podrozdziału znajduje się poglądowa mapa z naniesionymi atrakcjami z tej części.

Każde miejsce zostało ocenione przez autora pod kątem atrakcyjności fotograficznej za pomocą gwiazdek – od jednej do czterech. Jedna gwiazdka oznacza miejsce ciekawe jedynie w sprzyjających warunkach, zaś cztery gwiazdki świadczą o wysokich walorach fotograficznych.

Cena

Cena przewodnika to 1 zł za każdą atrakcję, co daje regularną cenę ̶2̶5̶0̶ ̶z̶ł̶ 199 zł* za całość. W tej cenie dostajecie niemal na tacy gotowy spis ogromnej ilości atrakcyjnych miejsc na wyspie, co skróci planowanie wyjazdu o wiele tygodni, bo wszystkie miejsca zostały podane wraz ze współrzędnymi GPS.

*Do 16 kwietnia 2021 trwa premieorwy okres promocyjny – cena ebooka wynosi 199 zł. Od 17 kwietnia ebook będzie dostępny w regularnej cenie 250 zł.

__________________________________

Ebook zawiera:

  • Poziom atrakcyjności fotograficznej każdego miejsca
  • Koordynaty GPS dla każdej opisywanej atrakcji!
  • 600 zdjęć – bogaty materiał ilustrujący prawie każde miejsce
  • Poglądowe mapy
  • Orientacyjny czas zwiedzania
  • Gotowe plany wyjazdów: zimowego i letniego
  • Subiektywny ranking 20 najpiękniejszych miejsc na całej Islandii
  • 553 strony
__________________________________

Serdecznie polecam!